Home Dijital Gazete “Y” serisi ile sınırsız ve sorunsuz oyun performansı

“Y” serisi ile sınırsız ve sorunsuz oyun performansı

by sermayedunyasi

Akıllı telefon dünyasında zirvede yer alan vivo, Türkiye’de satışa çıkardığı Y serisi akıllı telefon modelleri ile evde, işte veya oyun oyarken mükemmel bir deneyim sunmaya odaklanıyor.

Günümüzde oyun dünyası, bilgisayarların ötesine geçerek akıllı telefonlar için sundukları oyunlarla bir yere bağlı kalmadan istenilen her an saatlerce ve kesintisiz oyun oynama keyfi sunuyor. Bunun için ise tek ihtiyacımız oyunların sunduğu performansı bize sınırsız ve sorunsuz verebilecek güçlü akıllı telefonlar oluyor. Akıllı telefonlarda oyun oynama keyfini ise birkaç önemli özellik destekliyor; büyük depolama alanı RAM/ROM, güçlü bir pil ve yüksek performans özellikleri.

vivo, inovatif ve tüketici odaklı teknolojisi sayesinde oyun tutkunlarına uzun saatler boyunca kesintisiz bir eğlence vadediyor. vivo’nun orta segment akıllı telefon kategorisinde yer alan Y serisi, güçlü özellikleri ve üstün performansı ile oyun tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor. Gün boyu, sınırsız oyun keyfi sunan vivo Y serisi akıllı telefon modelleri, genişletilebilir ROM/RAM alanları, 5000 mAh değerinde büyük pilleri, Multi-Turbo 5.0 ve özel soğutma sistemleri ile yüksek teknolojiyi ulaşılabilir kılıyor.

Daha Akıcı Oyunlar; Y21

Y serisinin en parlak yıldızı Y21, yüksek teknolojiyi ve eşsiz tasarımı bir arada sunuyor. Hücre içi teknolojisine sahip HD Halo 6.51 inç Ekranı sayesinde net ayrıntıların ve zengin canlı renklerin içine çekerek oyun oynamayı daha heyecan verici bir deneyime dönüştürüyor.

Y21 gücünü, Android 11 tabanlı FunTouch OS 11.1 ve 2.0 GHz’e kadar CPU çalışma hızına ulaşan MediaTek’in Helio P35 işlemcisinden alıyor. vivo Multi-Turbo 5.0 ile de, veri bağlantısını, sistem işlem hızını ve güç tasarrufu performansını yepyeni bir düzeye çıkarıyor. Dört bileşenden oluşan soğutma çözümü sayesinde Y21, oyunun en hararetli anlarında bile ısınmıyor. Ayrıca Y21’de yer alan 1 TB’a kadar genişletilebilen 64 GB depolama alanı ve genişletilmiş RAM 2.0 teknolojisi oyunlarınız, videolarınızı ve fotoğraflarınızı rahatlıkla muhafaza edebilmenize olanak sağlıyor.