Home Gündem Keşan Belediyesi’nden 2. el giyim mağazası

Keşan Belediyesi’nden 2. el giyim mağazası

by sermayedunyasi

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, 2. El Paylaşım Mağazası’ndaki çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

2. El Paylaşım Mağazası’nın Eski İtfaiye Binası bölgesinde bulunan Hizmet Binasının alt katında Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün koordinesinde çalıştığını ve ihtiyaç sahiplerine hizmet ürettiğini belirten Balcı, mağazanın, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara özenle hizmet sunduğunu bildirdi.

Paylaşım alanlarını aynı konfeksiyon mağazası gibi kullandıklarını ve ihtiyaç sahiplerini alışveriş yapar gibi istedikleri kıyafetler ile buluşturduklarını kaydeden Balcı, “Mağazamızdan Kurban Bayramı öncesinde 5 Temmuz 2022 Salı gününe kadar faydalanılabiliyor. Ayrıca duyarlı vatandaşlarımızı, kullanmadıkları, başta çocuk ve erkek olmak üzere kıyafetlerini teslim etmek üzere mağazamıza bekliyoruz.” dedi.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir de Keşan Belediyesi’nin, Kurban Bayramı öncesinde “Kullanmadığın Giysini Paylaş Bayram Öncesi Kalplere Ulaş” sloganıyla düzenlediği kampanyada bu bayram da veren el ile ihtiyaç sahiplerini buluşturduklarını bildirdi.

Akdemir, Eski İtfaiye Binası’nda bulunan Sosyal Hizmet Merkezi’nde; 30 Haziran, 1 Temmuz, 4 Temmuz, 5 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan kampanya kapsamında hem kullanılmayan eşyaların kabulünün yapıldığını hem de bağışlanan eşyaların ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıldığını dile getirdi.

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment