Home Dijital Gazete Karamollaoğlu, Geleneksel Milli Görüş Buluşması’na katıldı

Karamollaoğlu, Geleneksel Milli Görüş Buluşması’na katıldı

by sermayedunyasi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Geleneksel Milli Görüş Buluşması” kapsamında Bursalı milli görüşlülerle bir araya geldi.

Bursa Kestel mesire alanında binlerce milli görüşlünün katıldığı piknik buluşmasında konuşan Karamollaoğlu, “ Zor günlerden geçiyoruz. Hepinizin bir takım zorluklarla karşı karşıya olduğunuzu biliyoruz. Ama seçimler uzak değil. On aydan daha az bir vakit kaldı. Bu sizlerin, milletimizin arayışının ne olduğu, yönelişinin nereye olacağını biz gösterecek bir seçim olacak.” ifadesinde bulundu.

Mevcut hükümet,  AK Parti’nin şu anki durumu ile ilgili değerlendirmede bulunan Karamollaoğlu, “Şimdiki arkadaşlar artık sorunlara çözül bulamıyorlar. Bunların metal yorgunluğu var. Metal yorgunluk, demek bir daha iş görememek demek. O yüzden artık bunların dinlenmesi gerek.” şeklinde konuştu.

“Bizim kitabımızda yolsuzluk yazmaz”

Karamollaoğlu, Bizim kitabımızda yolsuzluk ve israf yazmaz. Ama maalesef Cumhurbaşkanımız itibarda israf olmaz diyor. Yani itibar görmek için her türlü harcamayı yaparsanız. Caka satarsanız, bir yere giderken ihtişamla giderseniz. Böyle mantık olur mu? Hangi ülkede yaşıyoruz? Bunlar görünmüyor diye biz bilmiyor muyuz zannediyorsunuz. Biz biliyoruz.” dedi.

“Hamdolsun bizim kadrolarımız var”

Bu seçimin milat olacağını ve ülkemizi yeniden ayağa kaldıracağını belirten Karamollaoğlu, “Belki caka satarak etrafta dolaşmıyorlar ama bu işin erbabı olan kardeşlerimiz var hamdolsun. Genç kardeşlerimiz var, tecrübeli kardeşlerimiz var.” ifadesine yer verdi.

Konuşmanın sonunda Milli Görüşlülerden beklentisini dile getiren Karamollaoğlu, “Milletimiz bir arayış içinde. Burada sizin üzerinize büyük bir görev düşüyor. Kapı kapı dolaşıp kardeşlerinize; anlayacakları bir lisan anlayacakları bir üslupla bunun ancak Saadet Partililer tarafından gerçekleştirilebileceğini anlatmaktır, kabullendirmektir.” diye ekledi.

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment